TRIGGER жобасына қатысушылардың көшпелі сессиясы

2022 жылғы 19-30 қыркүйекте Вена қолданбалы ғылымдар университеті BFI (Вена, Австрия) базасында Эразмус+бағдарламасының "Орталық Азияда түлектерді жұмысқа орналастыру үшін жағдай жасау арқылы студенттер үшін инновациялық тәсілдер мен кәсіпкерлік дағдыларды ынталандыру" (Trigger) жобасына қатысушылардың көшпелі сессиясының жұмысы ұйымдастырылды. Көшпелі сессия жұмысына Атырау университетінің өкілдері қатысты.Х. Досмұхамедова- ASU Innovation жобалық кеңсесінің басшысы Ш.С.Бисалиева, академиялық мәселелер жөніндегі вице-проректор, к. э.н.Өтепқалиева К.М.; «Экономика» кафедрасының меңгерушісі, э.ғ.к. Сабирова Р. К.
    Сапар барысында серіктес елдердегі университеттің кәсіпкерлік білім беру қызметінің аудитін қамтитын «кәсіпкерлік білім беру деңгейін арттыру және дағдыларды дамыту» №2 жұмыс пакетін іске асыру мәселелері талқыланды; білім мен дағдылардың олқылықтарын, ықтимал сәйкессіздіктерін анықтау; тиімді кәсіпкерлік білім беру бағдарламаларын әзірлеуде ЖОО өкілдерін даярлау; кәсіпкерлікке оқытудың тиімді схемасын әзірлеу; университеттің тиімді білім беру қызметін жаңарту кәсіпкерлікті оқыту схемалары.