Тараз қаласында SUSDEV жобасының жергілікті семинары, тренинг, негізгі жұмыс тобы Қазақстандық стейкхолдерлері

3-4 желтоқсан 2018 ж. М.Х.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетінде Эразмус + бағдарламасы қаржыландырумен 574056-БЭК-1-2016-1-PL-EPPKA2-CBHE-СП «Өмір бойы тұрақты даму бойынша оқыту» / Lifelong Learning for Sustainable Development (SUSDEV) жобасы бойынша «Greenpolicy» талаптарына сәйкес Қазақстандағы саланы жасылдандырудың білім беру жүйесінде «Greenskills» дағдыларын қалыптастырудың өзектілігі» атты халықаралық конференция өткізілді.

Конференцияның мақсаты - Қазақстанның экономикасын тұрақты дамыту үшін Жасыл саясат контексінде білім беру бағдарламаларын әзірлеу және енгізу бойынша тәжірибе алмасу.

Конференцияға Х.Досмұхамедова атындағы Атырау мемлекеттік университетінен Мақсат Айтимбетов және Ұлжан Шилибекова қатысты. Және де Варшава жаратылыстану ғылымдар университеті (Польша), Табиғи ресурстар Вена университеті (Австрия), Коимбра политехникалық институты (Португалия), Омбы мемлекеттік университеті (Ресей Федерациясы), сондай-ақ Қазақстандағы SUSDEV жобасының серіктес ҚазҰАУ, ҚМУ, ҚазАТУ-нің өкілдері қатысты.