Коимбра каласындағы әріптестердің кездесуі: тренинг, негізгі жұмыс тобы стейкхолдерлер, бағыт бойынша курс модульдері бойынша шешімдер

2018 жылдың 27-29 маусымында осы жоба бойынша Коимбра қаласының Политехникалық университеті базасында кездесу өткізілді. Бұл іс шараға Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университететінен жетекші үйлестірушісі А.Мусаева, жоба менеджерлері М.Айтимбетов және У.Шилибекова қатысты. Кездесуде жобаға қатысты бірнеше өзекті мәселелер талқыланды.

Семинар практикалық блоктарға топтастырылды, олар: Коимбра қаласының Политехникалық университетінің оқытушылары мен профессорларының дәрістері, ақпаратты басқару мен T&L жаңа әдісін қызметкерлерге таныстыру жұмысы, жұмыс атқарушы топтарға арналған тренингтер. Шара барысында Политехникалық университеттің құрылымына жоғары қызығушылық танытылды.

Кездесу нәтижесінде: жұмыс нәтижесін арттыру үшін жоба серіктестерінің кәсіби тәжірибелерімен бөлісіп, тың идеялар алмасу байқалды.