KZ RU EN

Жаңалықтар

Психология және педагогика кафедрасының оқу әдістемелік кеңесінің кезекті отырысы өтті

Бүгін психология және педагогика кафедрасының оқу әдістемелік кеңесінің кезекті отырысы өтті.

Күн тәртібінде төмендегідей мәселелер талқыланды.
-ЖОО-да оқыту үдерісін жетілдіру мақсатында Lesson Study педагогикалық тәсілі. Баяндамашы Г.Ғ.Жұбанғалиева
- «Төңкерілген сабақ» моделі. Баяндамашы Г.Р.Омарова
- Сабақта цифрлық технологияларды қолданудың тиімді жолдары. Баяндамашы Г.Ғ.Арыстанғалиева

Бүгінгі кафедраның ОӘК отырысының бір ерекшелігі Логопедия, Педагогика және психология білім бағдарламасының бітіруші түлектерімен бірге өткізілді.

Аталмыш отырыста әріптесіміз Гулден Ғалымжанқызы Lesson Study бағытында сабақты зерттеу тәсілінің мақсаты мен топ құру, жоспарлау, сабақты өткізуде бақылауды қажет ететін танымдық, әлеуметтік, эмоциялық жолдары сондай-ақ, зерттеудің нәтижесі мен Қазақстан мен Жапониядағы Lesson Study арасындағы айырмашылықтарға тоқтала келе өз ұсыныстарын білдірсе.

Өз кезегінде әріптесіміз Гулжазира Рузаевна  ЖОО-да төңкерілген сабақты ұйымдастыру мен өткізу технологиясы бойынша құрылымдық моделін сипаттап  төңкерілген сабақтың қажеттілігі мен күтілетін нәтижесінің маңыздылығын аша білді.

Оқытушы Гулжанат Ғизатовна сабақта цифрлық технологияларды қолданудың тиімді жолдарын студенттер мен кафедра профессор-оқытушылар құрамына ұялы телефонның көмегімен түрлі программалар (Kahoot, Wordwall, Quizizz, ZipGrade) арқылы жасап көрсетті.

Мұндай оқу әдістемелік кеңес отырыстары кафедра профессор-оқытушыларының алдағы жұмыс жоспарларын жүйелеу мен жақсартуға өз септігін тигізеді деп санаймыз.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 13