KZ RU EN

Жаңалықтар

"Инклюзивті білім беру:  салыстырмалы талдау"  тақырыбында ғылыми семинар өткізілді

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетіне шақырылған шетелдік ғалым  Канаданың Simon Flazer (SFU) университетінен келген профессор Роберт Уильямсонмен  "Инклюзивті білім беру:  салыстырмалы талдау"  тақырыбында ғылыми семинар өткізілді.  Семинар барысында профессор Канададағы инклюзивті білім беру жағдайы,  ерекше балаларды зерттеудің әдістемесі туралы өзінің зерттеу жұмысы бойынша тәжірибесімен бөлісті. Сонымен қатар,  Психология және педагогика кафедрасының оқытушылары Қазақстандағы инклюзивті білім беру  бойынша хабарлама жасап,  екі елдегі осы мәселеге талдау жасады. Семинарға қатысушы оқытушылар,  магистранттар,  студенттер өздерін толғандырған мәселелер бойынша сұрақтар қойып,  профессорге өздерінің ризашылығын білдірді.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 7