KZ RU EN

Қонақ дәріс өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті,  "Инновациялық білім беру" факультеті, "Психология және Педагогика" кафедрасының аға оқытушысы, магистр  Н.Б.Карабаева 2022 жылдың 17-қарашасында тәжірбие алмасу мақсатында "Инклюзивті білім беру" пәні бойынша Канада еліндегі Simon Fraser университетінен келген профессор Роберт Уильямсонмен қонақ дәріс өткізді. Дәріске кафедра оқытушылары, педагогтық қайта даярлау курсының тыңдаушылары қатысты. Пән оқытушысы инклюзивті білім беру пәнінің анықтамасы,мақсаты, міндеттері, заңнамалық негіздері,қағидалары, категорияларына тоқталып, пәнде қолданатын әдіс-тәсілдермен бөлісті.
Шетелдік профессор "Инклюзия"ұғымына терең тоқталып, өз тәжірбиесімен бөлісті. 6 айлық курс тыңдаушылары дәріске белсенді қатысып,сұрақтар қойылды, пәнге деген қызығушылықтарын танытып, ризашылықтарын білдірді.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 13