KZ RU EN

Мамандықты дұрыс таңдау-өмірдің кілті

21 мамыр күні Инновациялық білім беру факультетінің Психология және арнайы білім беру кафедрасының PhD докторы К.О.Казиевтың ұйымдастыруымен "Мамандықты дұрыс таңдау-өмірдің кілті" атты тақырыпта Құрманғазы ауданы мектеп бітіруші түлектеріне кәсіби психологиялық бағдар беру семинар-тренингі өткізілді.
Аталмыш шарада мектеп бітіруші түлектерге мамандықтарын дұрыс таңдауға бағыт беру маңызды  істердің бірі екені саналы түрде таңдалған мамандық жеке тұлғаның болашақ өміріне әсер ететіні туралы айтыла келе факультетке қарасты мамандықтар туралы аға оқытушылар Ш.Н.Бисенова, О.А.Абилова, Э.Джумагелдиев өз салалары бойынша ақпарат берді. Сондай-ақ университет сайты туралы ақпарат көрсетіліп берілді. Шара соңында жүректен жүрекке тренингімен қатысушылар бір-біріне тілектерін жолдады. Факультеттің декан орынбасары А.А. Қалдыбаева жас түлектерге алдағы ҰБТ ға сәттілік тілеп университетке оқуға шақырды.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 13