KZ RU EN

Тәуелсіз елдің әуендері және өнері

21 сәуірде Инновациялық білім беру факультетінде Парасаттылық мектебі және «Педагогика» кафедра-лабораториясы оқытушылары Г.М.Тажигалиева, Г.Р.Омарованың ұйымдастыруымен студенттер арасында «Тәуелсіз елдің әуендері және өнері» тақырыбында таным-тағылымдық тәрбие шарасы өткізілді.
Тәрбиелік шараның мақсаты: Еліміздің тәуелсіздік алғаннан кейінгі ақын-сазгерлеріміздің жүрек толқынысынан шыққан тебіреністі әндерін насихаттау және өнерімізді дәріптеуге деген нық көзқарастарын қалыптастыру.
Қара жерге қазық болып қағылып, тау боп төселген ғимараттар салынған жаңа ғасыр дәуірінің тыныс-тіршілігі мен арман-мұратынан, қилы тағдырынан сыр мен шежіре шертер сәулет өнерінің тың деректерімен таныстыра отырып, еліміздің әсем де тарихи ғимараттарына қарап-ақ, уақыт лебі мен тарих желісіндегі өркениет мәнін ұғындыру.
Шара соңында кафедра оқытушылары мен студенттер сөз алып, қазақ өнері мен сәулетінің бұрын-соңды естілмеген кейбір деректерімен танысқандарына және оларға ендігі жерде құрметпен қарауды сөз етіп, өзіндік ой-пікірлерін білдірді.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 15