KZ RU EN

ШОЛУ ДӘРІСІ ӨТТІ

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің психология және педагогика кафедрасына қарасты “Дарын” - инклюзивті ресурстық орталығынан іс-тәжірибеден өтуші білім алушыларға Абай атындағы ҚазҰУнің Арнайы педагогика кафедрасының дефектология мамандығы бойынша бірнеше оқулықтың авторы PhD докторы Ибатова Гаухар Биржановна “Ерекше білім беруді қажет ететін балаларға психологиялық-педагогикалық қолдау көрсету” тақырыбында шолу дәрісін өткізді.

Дәріс барысында ұстаз ерекше білім беруді қажет ететін балалармен жұмыс жасаудың әдіс-тәсілдерімен қатар аталмыш тақырып бойынша ғылыми зерттеу жұмыстарымен сондай-ақ қолдау орталықтарының жұмыс жасау ерекшеліктеріне тоқталды.

Аталмыш орталықтан іс-тәжірибеден өтуші білім алушылардың сұрақтарына жауап беріп кафедра профессор-оқытушыларымен өзара тәжірибе алмасты. Осы мақсатта Гаухар Биржановнаға кафедра меңгерушісі К.О.Казиев кафедра ұжымы атынан ризашылығын білдіріп алдағы уақытта академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша тығыз байланыс жасауға ұсыныс білдірді.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 1