KZ RU EN

Дене шынықтыру және Бастапқы әскери дайындық кафедрасы

Кафедра меңгерушісі
Аралбаев Алпысбай Сейткалиевич
педагогика ғылымдарының кандидаты, профессор, ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушы

2016 жылдың қыркүйек айынан бастап кафедра ПОҚ «Денсаулық сақтау саласындағы қимыл-қозғалысты дамытудың және ынталандыру нұсқауларының танылған мониторингісі» тақырыбында Астрахан техникалық мемлекеттік университетімен бірге, Х.Досмухамедов атындағы АМУ-де ҒЗЖ жүргізуде. Екі жоғары оқу орындары арасында Келісімге қол қойылған. №784-2016/С, 8 сәуір 2016 жыл. Жұмыс үш кезеңде жүргізіледі.

ДШ және БӘД кафедрасының №1,3,10,11,12,13,15,16,19,19,21,24,35 жалпы білім беретін мектептермен, Атырау қаласындағы Ә.Жангельдин атындағы және Абай атындағы орта мектептерімен, сонымен қатар Ресейдің және алыс шет елдің жоғары оқу орындарымен: Астрахань мемлекеттік техникалық университетімен және Астрахань мемлекеттік университетімен; Савония қолданбалы ғылымдар университетімен; қазақстандық жоғары оқу орындарымен: Қазақ спорт және туризм академиясымен, К.Жұбанов атындағы Ақтөбе аймақтық мемлекеттік университетімен, С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университетімен, К.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжбен, Атырау мұнай және газ технологиялық колледжімен кадрларды дайындау бойынша ынтымақтастық туралы келісім-шарты, іс-тәжірибе базасы ретінде «Атырау Барыстары» спорттық ойын түрлері бойынша Облыстық командасы» КМҚК-мен, дене шынықтыру теориясы мен әдістемесі, диплом жұмыстарын қорғау бойынша шеберлік-сыныптарын өткізу, сонымен қатар бірлескен конференцияларды, спорттық шараларды, облыс мұғалімдерінің конкурсын өткізу үшін Дене шынықтыруды және спортты дамытудың аймақтық орталығымен ынтымақтастық туралы келісім-шарт бар, сонымен бірге әрі қарай осы ұйымдардың базасында ЕДШ және массаж бойынша практикум жүргізу үшін Облыстық перинаталды орталықпен келісім-шарт жасау жоспарлануда.