Жоба жаңалықтары

Азамат Есалиев

Жаратылыстану факультеті. Туризм 1 курс

1.  Сіз осы жобаға қандай мақсатпен келдіңіз?

-Бұл жобаға келген мақсатым, бизнестің қандай түрлері бар, болашақта бизнеспен осы жобадан тәжірбие жинау арқылы айналысқым келеді.

2. Сіз үшін осы жоба қаншалықты маңызды?

- Жан-жақты бизнесті танып, білу үшін өте маңызды.

3. Сіз осы жобадан не білдіңіз, не үйрендіңіз?

- Бизнестің оңай емес екенін, кәсіп бастау қиын екенін, қателіктер болмау керектігін. Алға қойған мақсатқа қандай қиындық болса да, жеңу керектігін үйрендім.

4. Сіз үшін осы жобаны жеңу үшін не керек?

- Табандылық, жауапкершілік, шыдамдылық, уақыт керек.

5. Осы жобадан жеңсеңіз не нәрсемен айналысқыңыз келеді?

- Өзімнің мамандығым бойынша кәсіппен айналысқым келеді.

6. Сіз үшін ең мықты қарсылас?

- Ешкімді қарсылас деп санамайын, болашақ серіктестерім ретінде қараймын.

Бағытжанова Айзере

Экономика және құқық факультеті.

Құқықтану мамандығы 1 курс.

- Өзімді жан-жақты көрсету үшін. Өзімнің бейімділіктерімді білу үшін жаңа достар табу үшін.

- Өте маңызды. Себебі алдағы уақытта жаңа бизнес бастау үшін, осы жобаның көмегі көп.

- Ортаға шығып, ашылып сөйлеуді үйрендім. Бизнестің жақсы жақтарымен, қиындықтарын көріп, одан қалайда өту керектігін үйрендім.

- Өз-өзіме деген сенімділігім, жауапкершілік, креативті ойлау.

- Өз ауылыма ресторан салу. Сол бизнесті дамытқым келеді.

- Қарсылас деп ешкімді санамаймын. Жобаның арқасында барлығымен дос ретінде араласып кеттім.

Айгерім Әлдіғұл

Физика және математика факультеті. Математика мамандығы  2 курс.

- Бұл жобаға келген мақсатым өзімнің кәсібімді ашқым келеді. Бұл жоба арқылы жаңа идеялар, тәжірбиелер жинақтағым келеді.

- Мен үшін өте маңызды. Осы жоба арқылы мен көптеген адамдармен таныстым. Көптеген тәжірбие жинақтадым.

- Осы жоба арқылы мен көшбасшылық қабілетімді дамыта түсірдім. Көптеген жеке кәсіпкерлермен таныстым. Қай жерде қандай шешім қабылдау керек екенін үйрендім. Әліде үйренеріміз көп деп ойлаймын.

- Менің негізінде мақсатым жеңу емес. Тәжірбие жинақтау үшін келдім.

- Менің бірнеше идеяларым бар. Біреуін айта кетсем, студенттерге арналған, олардың қалтасы көтеретін ойын- сауық орындарын ашу.

- Барлық қатысушылар мен үшін қарсылас емес.Барлығын дос ретінде көремін.

Сұхбаттасқан Орынай Сакенова

Алты кілт – Алтын кілт

12 Июн 2017 1456

Ағымдағы жылдың сәуір айында басталған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде студенттерді кәсіпкерлікке баулу және жаңа бизнес-идеялар  табуға арналған «Алты кілт – Алтын кілт» инновациялық идеялар турнирі жобасы өз мәресіне жетті.

Семинар-тренинг

6 Июн 2017 1202