KZ RU EN

“ARISTOCRACY” дебат турнирі өтті.

Менеджмент кафедрасының ұйымдастыруымен 2022 жылдың 2 желтоқсанда “ARISTOCRACY” дебат турнирі өтті. Бұл аталған дебат турниріне Менеджмент және Экономика және мемлекеттік басқару білім  бағдарламасынан құралған 8 фракция қатынасып, дебат алаңын жандырды.
Дебатты студенттер арасында дамыту мақсатында өткен турнир қорытындысы бойынша :
І орын - SHELBY фракциясы - Сайнов Рамазан және Утегенова Альбина жүлде қоры 20 000 тг жеңіп алды
ІІ орын - ЖИГУЛИ фракциясы - Әбдіманап Әсем және Ибадуллаева Мөлдір
ІІІ орын - CARPE DIEM фракциясы - Жолдасбай Назым және Надырханов Арсен
Үздік спикер - Сайнов Рамазан ЭжМБ 416-топ студенті 10 000 ақшалай сертификатқа ие болды.
Сондай-ақ “КОЗЫРЬ”, “МҮСІН”, “АФИНА”, “АЛЕМ”, “ПАТРИОТ” фракциялары белсене қатысқаны үшін алғыс хатқа ие болды. Сондай-ақ барлық қатысқан студенттерге кафедра тарапынан естелік сыйлықтар берілді.