Білікті маманға кәсіп бар

Бүгін Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің Акт залында «Түлектен – білікті маманға мансаптық бағдар» атты кездесу өтті. Іс-шараның мақсаты–мемлекеттік тапсырыс, ауыл квотасы, серпін, әкім гранты негізінде білім алып жатырған бітіруші курс студенттеріне және магистранттарына мемлекеттік және жергілікті тапсырысты міндетті өтеу, жұмысқа орналасуына бағыт-бағдар беруге жәрдемдесу. Жиынға кафедралар бойынша практикаға жауапты оқытушылар және бітіруші курс студенттері мен магистранттары қатысты. Атырау облыстық білім беру басқармасының мектепке дейінгі және жалпы орта білім беруді дамыту бөлімінің басшысы Жұмағазиева Айнагүл Ғибатоллақызы, Облыстық дене шынықтыру, спорт және туризм басқармасының бас маманы Нетжанов Ернұр Есенбекұлы және жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы, Еңбек мобильді орталығы мемлекеттік мекемесінің маманы Мамаева Әмина Ерболатқызы, жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы, қалалық мансап орталығының маманы Алимгалиева Айнагуль аталмыш тақырыпта пікір алмасып, қатысушылардың сауалдарына заң шеңберінде жауап беріп, түсіндірме жұмыстары жүргізілді.