Enactus

Enactus - дүниежүзінің 39-дан астам ел студенттерін біріктіріп отырған глобалды ұйым. Негізгі мақсаты – студенттерді кәсіпкерлікке баулу, олардың көшбасшылық қасиетін дамытып, командамен жұмыс жасауға үйрету.

Теориялық білімдерін практикада қолдануды үйретуде Enactus жоғарғы оқу орны мен бизнес арасындағы көпір. Барлық студенттерге бизнестің қыр-сырын үйрететін жоғарғы мектепке теңесек қателеспейміз.

Жыл сайын республиканың үздік 45 жоғары оқу орнының студенттері «Enactus Kazakhstan EXPO» ұлттық байқауында жүзеге асырылған жобаларды таныстыру үшін кездеседі. 2016 жыл қорытындысы бойынша студенттер 70 жоба жүзеге асырып, 1000 адамды жұмыспен қамтамасыз еткен. Ең үздік деп танылған команда Халықаралық сайыста өнер көрсетуге жолдама алады.

Атырау мемлекеттік университетінің Enactus AU командасы «Enactus Kazakhstan» жобасын 4 жылдан бері қатысып, 10 жобаны жүзеге асырды. Команда эдвайзері – Шайхиева Бибігүл.

Иконка Facebook Иконка instagram Иконка instagram