ҚЫСҚЫ ЕМТИХАН СЕССИЯСЫН ҰЙЫМДАСТЫРУ туралы онлайн кездесу өтті

3 желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің студенттеріне арналған ҚЫСҚЫ ЕМТИХАН СЕССИЯСЫН ҰЙЫМДАСТЫРУ туралы онлайн кездесу өтті.

Онлайн кездесудің басты мақсаты - қысқы емтихан сессиясының өту форматы, емтихан түрлері, академиялық адалдық принциптері, прокторинг жүйесі, аппеляция беру тәртібі туралы ақпарат беру.

Кездесуді Инновациялық білім беру факультетінің деканы Мұханбетжанова Ақмарал Өтепбергенқызы, Жаратылыстану және ауылшаруашылық факультетінің деканы Қабиев Ерлан Сырымұлы, Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы Адиева Айнагүл Жәнібекқызы өткізді.

Кездесу барысында студенттер қысқы емтихан сессиясының өту форматымен толықтай танысып, сұрақтарына жауап алды.