Халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті

25 қарашада Ұлы Отан соғысының 75 жылдығына және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің 70-жылдығына арналған «1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысы кезіндегі Қазақстанның жоғары оқу орындары суденттерінің және спортшыларының ерлігі» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.

«Zoom» бағдарламасы негізінде өткен жиынға ҚР Білім және Ғылым министрлігі «Ұлттық ғылыми-практикалық дeне тәрбиесі орталығының» бас директоры Тастанбек Құтжанұлы, п.ғ.к профессор, ҚР еңбек сіңірген жаттықтырушысы, дүниежүзілік қазақ күресі федерациясының құрметті президенті Серік Адамұлы және өзгеде еңбек сіңірген жаттықтырушылар қатынасты.

Конференцияда Ұлы Отан соғысы жылдарындағы қазақстандық жоғары оқу орындары студенттері мен спортшылардың ерлігі және Ұлы Отан соғысы кезіндегі, соғыстан кейінгі жылдардағы Қазақстан спорты туралы мәселелер талқыланды.