Ұстаз туралы толғаныс

19 сәуір күні дәл осындай атаумен университеттегі З. Қабдолов шәкірттерімен кездесу болып өтті.

Кездесуге А. Садықова, М. Тынышқалиқызы, Ж. Абдрахманова, Ж. Елепқызы, А. Елеуова, Б. Сейілханқызы қатысып, ұстаз туралы толғаныстарын ортаға салды. 3курс филология мамандығы студенттерінің ұйымдастыруымен  өткен бұл кездесуде Б. Сейілханқызы кураторымыз Г. Боранбайқызына «Бүтін бітім» кітабын сыйға тартты. Әдемі естеліктер мен кестелі көркемсөзге құрылған кездесуден студенттер ерекше әсер алып қайтты.

Журналист болу - дарындылық!

6 Апр 2020 22

Университетіміздің "Ақтаңгер" ақындар клубының "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасының кезекті қонағы - ұлт жанашыры, қазақ телевизиясының королі, журналист Нұртілеу Иманғалиұлы болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 95

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 75

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 60

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 89

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.