Ұстаз туралы толғаныс

19 сәуір күні дәл осындай атаумен университеттегі З. Қабдолов шәкірттерімен кездесу болып өтті.

Кездесуге А. Садықова, М. Тынышқалиқызы, Ж. Абдрахманова, Ж. Елепқызы, А. Елеуова, Б. Сейілханқызы қатысып, ұстаз туралы толғаныстарын ортаға салды. 3курс филология мамандығы студенттерінің ұйымдастыруымен  өткен бұл кездесуде Б. Сейілханқызы кураторымыз Г. Боранбайқызына «Бүтін бітім» кітабын сыйға тартты. Әдемі естеліктер мен кестелі көркемсөзге құрылған кездесуден студенттер ерекше әсер алып қайтты.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 19

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

«Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛАМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ»

9 Ноя 2018 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 52

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Маңғыстауда дзюдодан ашық Азия кубогы

5 Ноя 2018 38

Маңғыстауда қараша айының 3-4 жұлдызында Маңғыстау облысының құрметті азаматы Тұрар Қалиұлы Жолдыбаевты еске алуға арналған дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында «Ашық Азия» кубогы өтті.

"Жас қыран" студенттер кітабына құжаттар қабылдау басталды

5 Ноя 2018 57

«Бөбек» Жалпыұлттық қозғалысы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің ұйымдастырумен еліміздің жастарын қолдау үшін қолға алынған Республикалық «Үздік студент» жобасы аясында Қазақстан жастар Конгресінің қолдауымен шығарылатын «Жас қыран» атты талантты студенттердің кітап жинағының ІІ-ші шығарылымына құжаттар қабылдау басталғанын хабарлаймыз!