Ұстаз туралы толғаныс

19 сәуір күні дәл осындай атаумен университеттегі З. Қабдолов шәкірттерімен кездесу болып өтті.

Кездесуге А. Садықова, М. Тынышқалиқызы, Ж. Абдрахманова, Ж. Елепқызы, А. Елеуова, Б. Сейілханқызы қатысып, ұстаз туралы толғаныстарын ортаға салды. 3курс филология мамандығы студенттерінің ұйымдастыруымен  өткен бұл кездесуде Б. Сейілханқызы кураторымыз Г. Боранбайқызына «Бүтін бітім» кітабын сыйға тартты. Әдемі естеліктер мен кестелі көркемсөзге құрылған кездесуден студенттер ерекше әсер алып қайтты.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 12

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 34

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 23

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 22

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 25

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.