Ұстаз туралы толғаныс

19 сәуір күні дәл осындай атаумен университеттегі З. Қабдолов шәкірттерімен кездесу болып өтті.

Кездесуге А. Садықова, М. Тынышқалиқызы, Ж. Абдрахманова, Ж. Елепқызы, А. Елеуова, Б. Сейілханқызы қатысып, ұстаз туралы толғаныстарын ортаға салды. 3курс филология мамандығы студенттерінің ұйымдастыруымен  өткен бұл кездесуде Б. Сейілханқызы кураторымыз Г. Боранбайқызына «Бүтін бітім» кітабын сыйға тартты. Әдемі естеліктер мен кестелі көркемсөзге құрылған кездесуден студенттер ерекше әсер алып қайтты.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 102

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.