Сырлы сөзбен сурет салған...

18 сәуір күні «Филология феномені» апталығы аясында студенттер арасында Зейнолла Қабдолов шығармалары негізінде эссе сайысы болып өтті.

Таңдауға бес түрлі тақырыптар беріліп, студенттер айшықты ойларын қағазға түсіріп, ой толғады. Ең үздік эссе жазған студенттер анықталып, апталықтың соңғы күнінде марапатталатын болады.

Үздік бестік қатары жалғасуда

7 Апр 2020 7

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

7 Апр 2020 11

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді

Журналист болу - дарындылық!

6 Апр 2020 30

Университетіміздің "Ақтаңгер" ақындар клубының "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасының кезекті қонағы - ұлт жанашыры, қазақ телевизиясының королі, журналист Нұртілеу Иманғалиұлы болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 99

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 78

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.