Атырау университетіндегі Өзін-өзі басқару апталығының екінші күні

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатқан өзін-өзі басқару апталығының 2-ші күні яғни ағымдағы жылдың 18-ші сәуірі күні университетімізде профессор-оқытушылар құрамы мен студенттері арасында спорттың шахмат және баскетбол түрлерінен университет аралық жарыстар өткізілді.

Шахмат турниріне 30 дан астам профессор-оқытушылары мен студенттер қатынасса, Атырау университетінің мәдени-спорт кешенінде өткізіліп жатқан баскетбол турниріне университетіміздің 6 командасы жарыс жолын шығуда.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 47

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 46

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 137

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 231

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.