«Қайырымды қала тұрғындарының көзқарастары» атты тәрбие сағаты өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті, Көптілді дайындық кафедрасы мен М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті, Мемлекеттік тілді оқыту кафедрасынның профессор-оқытушылар құрамының ұйымдастыруымен Әл-Фарабидің 1150 жылдығына орай «Қайырымды қала тұрғындарының көзқарастары» атты Zoom-платформасында тәрбие сағаты өтті.
Тәрбие сағатының мақсаты Әл-Фарабидің «Қайырымды қала тұрғындарының көзқарастары» еңбегіндегі идеяларды талдау. Трактаттағы әділдік, мейірімділік, адамгершілік, татулық, достық сияқты қасиеттерді студенттердің бойына сіңіру. Екі университеттің студенттері «Қайырымды қала тұрғындарының көзқарастары» еңбегі туралы пікірлерін ортаға салды. Қорытынды бөлімінде студенттер тәрбие сағаты ғана емес, білім-ғылым және рухани тәжірибе алмасу болғанын мәлімдеді.