Филология феномені

Осындай атаумен 14 сәуір күні филология мамандығының 3 курс студенттерінің ұйымдастыруымен ҚР ҰҒА-ның академигі, филология ғылымдарының докторы, профессор Зейнолла Қабдоловтың 90 жылдығына арналған апталықтың алғашқы күні болып өтті.

Апталықтың беташарында «Тау тұлға» атты З. Қабдолов туралы бейнефильм тамашаланды. Шәкірттер Қабдоловтанушы ғалым, ф.ғ.д., профессор Қ.Ө.Жүсіппен кездесіп, көкейдегі сұрақтарға жауап алды. Кездесу барысында ақын өлеңдері жатқа оқылып, күмбірлеген күй де тартылды.

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 20

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 31

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.