Атырау университеті «Акдениз» Симпозиуымына қатысты

22 қазанда Түркияның Мерсин университетінің ұйымдастыруымен Халықаралық «Акдениз» Симпозиуымы өтті. Симпозиуымның ашылу салтанатына Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің КЕАҚ Басқарма төрағасы-ректор м.а Саламат Нұрмұханұлы қатысып, ұйымдастырушылар мен қатысушыларға шығармашылық табыс тіледі.

Университетіміздің халықаралық байланысы мен ғылымдағы жетістіктеріне тоқтала келе алдағы уақытта да байланыстардың жалғаса беруіне қуанышты екенін білдіріп, Түрік дүниесінің арасындағы достық, мәдени іс-шара, тарихи байланыстар жаһандану дәуірінде де жалғасын тауып, ынтымағымыз тереңдей түсетініне, жиналған ғалымдардың болашақта жастарымызға, елімізге пайдалы ортақ жұмыстар жалғасын табуына тілектестігін жеткізді.