Жаңа кітап жарық көрді

ҚР білім беру ісінің Құрметті қызметкері, «КСРО-ның Ерен еңбегі үшін» медалінің иегері, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университеті Музыка және өнер кафедрасының доценті Әжікен Сәтім Сухашұлының «Баян аспабында оқыту әдістемесі» атты жаңа кітабы жарық көрді.

«Баян аспабында оқыту әдістемесі» атты оқу-әдістемелік құралы болашақ ұстаздардың баян аспабында оқытудың мақсатынан, міндетінен, баянда орындаушылықтың жаңа әдістерінен және Атырауда баян аспабының даму тарихынан мағұлмат алып, өз жұмыстарына пайдалануларына үлкен көмек беретін жинақ.

Оқу-әдістемелік құралы «Баян» мамандығы бойынша дәріс беретін музыка беттеріндегі оқытушылар мен оқушыларға әдістемелік құрал, музыка колледждеріндегі «Мамандық» , «Баянда оқыту әдістемесі» пәнінен дәріс беретін оқытушыларға және жоғары оқу орындарындағы музыка кафедраларының «Негізгі музыкалық аспап-баян», «Арнайы пәндерді оқыту әдістемесі», «Музыкалық аккомпанемент» пәндерінің оқытушыларына, студенттеріне арналған.

Айта кетейік, бұл жинақ Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің баспа орталығында басып шығарылды.