Кезекті мәжіліс өтті

20 қазанда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде ректор аппаратының мүшелері мен профессор-оқытушылар құрамының қатысуымен кезекті мәжіліс өтті.

Ректорат мәжілісін оқу ісі жөніндегі проректор Кансулу Утепкалиева  жүргізді.

Күн тәртібінде қашықтан оқыту жағдайындағы оқу сапасын көтеру мен студенттерді әлеуметтік қолдау бойынша жұмыстар және өзге де маңызды мәселелер қаралды.

Ағымдағы жоспар бойынша әлеуметтік тақырыпты көтерген білім бағдарламасының академиялық сапасын арттыру және дамуын қамтамасыз ету кеңсесінің жетекшісі Сүлейменова Жанна мен әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты бойынша проректоры Қойшығұлова Ләйлә тың ұсыныстарын ортаға салды.

Ректорат мүшелері күн тәртібіндегі мәселелер бойынша өз ойларымен бөлісіп, ұсыныстарды жүзеге асыру мақсатында нақты жоспармен жұмыс жасау керектігіне баса назар аударды.

Ректорат мәжілісін оқу ісі жөніндегі проректор Кансулу Утепкалиева  жүргізді.