Профессор Тауфих Каримов жылы лебізін білдірді

"Қазақстандық татар және башқұрттар конгресі" республикалық қоғамдық бірлестігінің төрағасы Тауфик Каримов Акрямұлы Саламат Нұрмұханұлын ректорлық лауазымымен құттықтап, университет ұжымына білікті кадрлар дайындап шығаруда зор үлес қосқаны үшін ерекше алғысын білдіріп, сәттілік тіледі. Сонымен қатар, 1970 жылдың қазан айында ҚР қоғамдық ғылымдарының және тарих Академиясының академигі, профессор Амангелді Шамғоновтың басшылығымен құрылған"Атамекен" тарихи-өлкетану ғылыми бірлестігінің 50 жылдық мерейтойымен университетіміздің профессор-оқытушылар құрамын құттықтады.
Осы жылдар аралығында жүздеген университет студенттері тарихи-өлкетану ғылыми бірлестігінен 14 ғылым докторлары мен 35 ғылым кандидаттары ғылыми жолға бастама алды. Ғылым жолында үздік жетістіктерге қол жеткізуде бірлестіктің атқарған жұмысы орасан.
Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің құрметті профессоры, Қазақстан халқының Ассамблея Кеңесінің мүшесі Тауфик Каримовтың ерекше лебізі университетімізге жаңа оқу жылында тың серпіліс болды.