Денсаулық - зор байлық

Спорт-денсаулық кепілі. Онымен күнделікті шұғылданудың кім-кімге де тигізер пайдасы зор. Өйткені, дана халқымыз «Дені саудың- жаны сау» деп текке айтпаған. Бұл бағытта Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде де жаңа оқу жылының басында игілікті жұмыстар қолға алынуда.

Соның бір дәлелі бүгінгі таңдағы пандемияға қарсы денсаулықты жақсартып қалыптастыру бағытында және салауатты өмір салтын сақтау үшін «Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті» деканының ұйымдастыруымен «Жайық» спорт кешенінің жазғы алаңында спорттық жаттығу жұмыстары өтті. Спорттық жаттығуды дене шынықтыру пәнінің жаттықтырушысы Омар Асқар жүргізді.

Оған осы факультетке қарасты деканат құрамы, «Қазақстан және дүние жүзі тарихы» кафедрасы, «Журналистика» кафедрасы, «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасы, «Музыка және өнер кафедрасы, «Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» кафедрасы оқытушылар құрамы қатынасты.