"Карантин жағдайында университетке қабылдау ережелері туралы" тақырыбында тікелей эфир өтті

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы "Карантин жағдайында университетке қабылдау ережелері туралы" тақырыбында тікелей эфир өткізді.

Тікелей эфир ZOOM арқылы, университетіміздің ресми парақшалары Facebook және Instagram желілері арқылы жүргізілді.

Эфир барысында оқуға қабылдау ережелері мен тәртіптері туралы айтылды. Және де талапкерлер барлық сұрақтарына толықтай жауаптарын алды.

Айта кетейік, университет ректоры Саламат Нұрмұханұлы "Карантин жағдайында университетке қабылдау ережелері туралы" қосымша ақпараттармен 14 шілде күні сағат 16.00-де тікелей эфирдің  II ші бөлімінде бөлісетін болады. Сұрақтарыңыз болса, тікелей эфирді жіберіп алмаңыздар!