Олимпиада жеңімпаздары анықталды

19-22 мамыр аралығында  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласы мен Атырау облысының жалпы білім беретін мектептерінің 11-сынып оқушылары арасында биология, математика, физика, химия, география, информатика, ағылшын тілі пәндері бойынша жыл сайын өткізілетін дәстүрлі олимпиада онлайн режимде өтті.

Оқушылар арасында өткізілген пәндік олимпиада қорытындысы бойынша комиссия шешіміне сәйкес  1 орын алған жеңімпаздар - 100% жеңілдікке,ал  2 орын алған жеңімпаздар - 30% жеңілдікке, 3 орын алған жеңімпаздар - 20% жеңілдікке ие болды.

Олимпиадаға қатысып, жүлделі орындарға ие болған қатысушылар тізімі төменде көрсетілген:

6В05101-Биология және ауылшаруашылығы (биология) мамандығына Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректор грантына олимпиаданың екі туры бойынша комиссия мүшелерінің шешімімен І орынға Атырау облыстық дарынды балаларға арналған ұлттық гимназияның 11 сынып оқушысы Сисембаева Фариза Ниязбекқызы, II орынға Атырау облысы , Махамбет ауданы, Махамбет ауылы Е.Ағелеуов атындағы Махамбет орта мектебінің 11 сынып оқушысы Нұриахмет Гүлнұр Нұрланқызы, III орынға №21 Ж.Жабаев атындағы орта мектептің 11  сынып оқушысы Жолдасова Арайлым Айбекқызы ие болды.

6В08401-Балық шаруашылығы және ихтиология (биология) мамандығы бойынша I орынға Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Ганюшкин поселкасы М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің 11 сынып оқушысы Ерғалиева Аружан Ерболатовна, II орынға Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Алға селосы Ә. Сәрсенбаев атындағы жалпы орта мектебінің 11  сынып оқушысы Милана Тұрарбекова, III орынға Атырау облысы, Махамбет ауданы, Бейбарыс селосы Ахмет Байтұрынов атындағы орта мектептің 11 сынып оқушысы Ердияр Қожахметов ие болды.

6В05302-Физик-зерттеуші мамандығы бойынша I орынға КММ «Жалпы білім беретін» Қ.Сатпаев атындағы орта мектептің 11 сынып оқушысы Қадырбек Аружан Сағындыққызы, II орынға КММ «Жалпы білім беретін» №9 орта мектеп Арсен Сарсенбайұлы, III орынға 11 сынып оқушысы Назымгуль Тайрова ие болды.

6В11101– Туризм және сервис (география және ағылшын тілі) мамандығы бойынша I орынға Атырау облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-лицей интернатының 11 сынып оқушысы Саташева Айшуақ Еркінқызы, II орынға Атырау қаласы №3 орта мектептің 11 сынып оқушысы Крутько Мария Игоревна мен Атырау облысы, Махамбет ауданы, Алға орта мектебінің 11 сынып оқушысы Қырықбаева Айымжан Хамитқызы, III орынға Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, М.В. Ломоносов атындағы жалпы орта мектебінің 11 сынып оқушысы Зарина Абдуллина ие болды.

6В05201-Қолданбалы Экология мамандығы бойынша I орынға Ж.Досмұхамедов атындағы орта мектептің 11 сынып оқушысы Шукралиева Назерке Еркиновна, II орынға Жалпы білім беретін Амангелді атындағы орта мектептің 11  сынып оқушысы Жағыпарова Наргиз Ерланқызы, III орынға № 21 Жамбыл Жабаев атындағы орта мектептің 11 сынып оқушысы Гилаж Карина Амангелдиевна ие болды.

6В06102 - Бизнес-аналитика және IT жобаларды басқару бойынша I орынға Каспий маңының қазіргі заманғы колледжінің 3 курс студенті Пупыкин Никита Петрович, II орынға Ә.Жангельдин атындағы орта мектептің 11 сынып оқушысы Құрмашев Эльдар Артурұлы ие болды.

6B06103–Желілер мен жүйелерді әкімшіліктеу мамандығы бойынша I орынға Каспий маңының қазіргі заманғы колледжінің 3 курс студенті Леонов Владимир Николаевич, II орынға Каспий маңының қазіргі заманғы колледжінің 3 курс студенті Гриневич Владимир Васильевич ие болды.

6В06101 - Дизайндағы қолданбалы информатика мамандығы бойынша I орынға Каспий маңының қазіргі заманғы колледжінің студенті Исмагулов Алишер Сырымович, II орынға Облыстық дарынды балалар мектеп-интернатының оқушысы Габиржанов Радик Ахатович, III орынға Саламат Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледжінің 3 курс студенті Мухамбетжанова Диана Суюмбайқызы ие болды.

6В07101 - Көмірсутектердің химиялық технологиясы (химия пәні), мамандығы бойынша I орынға Атырау облысы, Индер ауданы, М.Мөңкеұлы атындағы орта мектебінің 11 сынып оқушысы Темірханова Ақбөбек Даниярқызы, Атырау облыстық дарынды балаларға арналған ұлттық гимназиясының 11 сынып оқушысы Тілегенов Айсұлтанбек Абайұлы, III орынға Атырау облысы, Махамбет ауданы, Махамбет селосы, Е.Ағелеуов атындағы орта мектебінің 11 сынып оқушысы Зинорова Нұрайым Мұратбековна ие болды.

6В05401- Қолданбалы математика мамандығы бойынша I орынға № 26 С.Датов атындағы орта мектептің 11 б сынып оқушысы Жексенова Назира Кенжебаевна, II орынға Ж.Досмұхамедов атындағы орта мектептің 11 б сынып оқушысы Саматов Асылбек Саматұлы, III орынға Исатай ауданы, Жанбай селосы, Хамидолла Наубетов атындағы орта мектептің 11 сынып оқушысы Жолдасқалиева Аружан Жолдасқалиқызы ие болды.

Жүлделі орын алған жеңімпаздарды құттықтаймыз!