Ашық есік күні онлайн түрде өтуде

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ашық есік күні онлайн түрде өтуде.

Ашық есік күнін өткізудің басты мақсаты - талапкерлерге мамандық таңдауда кәсіби бағдар беру.

19 мамыр күні Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы Кенжеғұлов Бекет Зинешұлы мен Экономика және құқық факультетінің деканы Адиетова Эльмира Мизамгалиевна университетіміздің ресми парақшалары арқылы тікелей эфирге шығып, факультеттері туралы толық ақпараттармен бөлісті.

Ресми парақшаларда жүргізілген тікелей эфирге 170 ке жуық оқырман қатысып,  50 сауал жолдады.

Облыстық олимпиада онлайн өтті

25 Май 2020 36

2020 жыл - 19-22 мамыр аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласы мен Атырау облысының жалпы білім беретін мектептерінің 11-сынып оқушылары арасында биология, математика, физика, химия, география, информатика, ағылшын тілі пәндері бойынша жыл сайынғы дәстүрлі олимпиадасы онлайн режимінде өткізілді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

23 Май 2020 22

Ispace бизнес инкубатор бөлімінің белсенділерінен құралған "Эверест" тобы Iseed Online Hackaton бизнес жобалар сайысында 3 орынды иеленді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

21 Май 2020 58