«Жоғары бизнес мектебі» Назарбаев университетімен кездесу

2017 жылдың 3 ақпан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы Назарбаев университеті «Жоғары бизнес мектебі»  өкілдерімен кездесті.

Кездесудің негізгі мақсаты университет жұмысы туралы ақпараттар мен түсіндірме беру болды. Академиялық бағдарламалар аясында (қаржы саласындағы магистратура, басшылар мен бизнес басқару бойынша магистратура) «Жоғары бизнес мектебіне» түсу үшін құжаттарды қалай дайындап, қайда тапсыру керек екені  жөнінде түсіндірді.
Кездесу Назарбаев Университеті өкілдері аға менеджер - Анель Стамбекова және академиялық бизнесті дамыту бойынша НУ басшысы - Ричард Каслберри қатысуымен өтті.
Сонымен қатар кездесуге Атырау университетінің стратегиялық департамент өкілдері, инновация және коммерцияландыру орталығы “Asu Innovations”, экономика және құқ факультетінің бітіруші курс студенттері мен профессор-оқытушылары қатысты.
Мұндай іс-шаралар Атырау мемлекеттік университетінде білім алушылардың өзекті ақпараттарға қол жеткізуін қамтамасыз етеді, сондай-ақ университеттер арасында ынтымақтастықты нығайтуға ықпал етеді.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 50

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 36

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 295

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 104

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 209

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.