«Жоғары бизнес мектебі» Назарбаев университетімен кездесу

2017 жылдың 3 ақпан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы Назарбаев университеті «Жоғары бизнес мектебі»  өкілдерімен кездесті.

Кездесудің негізгі мақсаты университет жұмысы туралы ақпараттар мен түсіндірме беру болды. Академиялық бағдарламалар аясында (қаржы саласындағы магистратура, басшылар мен бизнес басқару бойынша магистратура) «Жоғары бизнес мектебіне» түсу үшін құжаттарды қалай дайындап, қайда тапсыру керек екені  жөнінде түсіндірді.
Кездесу Назарбаев Университеті өкілдері аға менеджер - Анель Стамбекова және академиялық бизнесті дамыту бойынша НУ басшысы - Ричард Каслберри қатысуымен өтті.
Сонымен қатар кездесуге Атырау университетінің стратегиялық департамент өкілдері, инновация және коммерцияландыру орталығы “Asu Innovations”, экономика және құқ факультетінің бітіруші курс студенттері мен профессор-оқытушылары қатысты.
Мұндай іс-шаралар Атырау мемлекеттік университетінде білім алушылардың өзекті ақпараттарға қол жеткізуін қамтамасыз етеді, сондай-ақ университеттер арасында ынтымақтастықты нығайтуға ықпал етеді.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.