«Жоғары бизнес мектебі» Назарбаев университетімен кездесу

2017 жылдың 3 ақпан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы Назарбаев университеті «Жоғары бизнес мектебі»  өкілдерімен кездесті.

Кездесудің негізгі мақсаты университет жұмысы туралы ақпараттар мен түсіндірме беру болды. Академиялық бағдарламалар аясында (қаржы саласындағы магистратура, басшылар мен бизнес басқару бойынша магистратура) «Жоғары бизнес мектебіне» түсу үшін құжаттарды қалай дайындап, қайда тапсыру керек екені  жөнінде түсіндірді.
Кездесу Назарбаев Университеті өкілдері аға менеджер - Анель Стамбекова және академиялық бизнесті дамыту бойынша НУ басшысы - Ричард Каслберри қатысуымен өтті.
Сонымен қатар кездесуге Атырау университетінің стратегиялық департамент өкілдері, инновация және коммерцияландыру орталығы “Asu Innovations”, экономика және құқ факультетінің бітіруші курс студенттері мен профессор-оқытушылары қатысты.
Мұндай іс-шаралар Атырау мемлекеттік университетінде білім алушылардың өзекті ақпараттарға қол жеткізуін қамтамасыз етеді, сондай-ақ университеттер арасында ынтымақтастықты нығайтуға ықпал етеді.

«Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру»

17 Окт 2018 13

16 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Елбасымыздың Қазақстан халқына арнаған «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Жолдауын насихаттап, түсіндіру мақсатында кездесу өтті.

ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы

17 Окт 2018 24

2018 жылдың 12 қазан күні Халықаралық стандарттау күніне орай Физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы» тақырыбында семинар өтті.

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 52

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 64

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 38

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.