«Жоғары бизнес мектебі» Назарбаев университетімен кездесу

2017 жылдың 3 ақпан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы Назарбаев университеті «Жоғары бизнес мектебі»  өкілдерімен кездесті.

Кездесудің негізгі мақсаты университет жұмысы туралы ақпараттар мен түсіндірме беру болды. Академиялық бағдарламалар аясында (қаржы саласындағы магистратура, басшылар мен бизнес басқару бойынша магистратура) «Жоғары бизнес мектебіне» түсу үшін құжаттарды қалай дайындап, қайда тапсыру керек екені  жөнінде түсіндірді.
Кездесу Назарбаев Университеті өкілдері аға менеджер - Анель Стамбекова және академиялық бизнесті дамыту бойынша НУ басшысы - Ричард Каслберри қатысуымен өтті.
Сонымен қатар кездесуге Атырау университетінің стратегиялық департамент өкілдері, инновация және коммерцияландыру орталығы “Asu Innovations”, экономика және құқ факультетінің бітіруші курс студенттері мен профессор-оқытушылары қатысты.
Мұндай іс-шаралар Атырау мемлекеттік университетінде білім алушылардың өзекті ақпараттарға қол жеткізуін қамтамасыз етеді, сондай-ақ университеттер арасында ынтымақтастықты нығайтуға ықпал етеді.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 15

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 37

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 29

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 53

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 25

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.