«Жоғары бизнес мектебі» Назарбаев университетімен кездесу

2017 жылдың 3 ақпан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы Назарбаев университеті «Жоғары бизнес мектебі»  өкілдерімен кездесті.

Кездесудің негізгі мақсаты университет жұмысы туралы ақпараттар мен түсіндірме беру болды. Академиялық бағдарламалар аясында (қаржы саласындағы магистратура, басшылар мен бизнес басқару бойынша магистратура) «Жоғары бизнес мектебіне» түсу үшін құжаттарды қалай дайындап, қайда тапсыру керек екені  жөнінде түсіндірді.
Кездесу Назарбаев Университеті өкілдері аға менеджер - Анель Стамбекова және академиялық бизнесті дамыту бойынша НУ басшысы - Ричард Каслберри қатысуымен өтті.
Сонымен қатар кездесуге Атырау университетінің стратегиялық департамент өкілдері, инновация және коммерцияландыру орталығы “Asu Innovations”, экономика және құқ факультетінің бітіруші курс студенттері мен профессор-оқытушылары қатысты.
Мұндай іс-шаралар Атырау мемлекеттік университетінде білім алушылардың өзекті ақпараттарға қол жеткізуін қамтамасыз етеді, сондай-ақ университеттер арасында ынтымақтастықты нығайтуға ықпал етеді.

Батыс өлке тарихының тағылымды беттері

12 Дек 2018 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №1 студенттер үйінде ерекше кітаптың  тұсаукесер рәсімі өтті. Атырау өңірінде білім саласы тарихын және жазықсыз қудаланған мұғалімдер тағдырын зерттеумен танымал тарихшы-ұстаз Шахман Нағымұлының жаңа кітабы оқырмандарына жол тартты.

«Тұлпар мініп, ту алған»

12 Дек 2018 42

«Тұлпар мініп, ту алған» ұлттық   жобасы  аясында  «Алпамыс  батыр» жырын жатқа   оқу эстафетасына  Х. Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университеті  де ат салысуда. Оқу эстафетасын алғаш болып Көптілді білім беру факультеті бастады.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 15

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 33

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 44

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.