«Инновациялық менеджмент және кәсіпкерлік: өндірісті әртараптандыру және Қазақстанның бәсекелестігін арттыру» онлайн-конференциясы

2017 жылдың 22 ақпанда Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті экономика және құқық факультеті Экономика кафедрасының профессор-оқытушылары Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің «Менеджмент» кафедрасының G-Global ақпараттық-коммуникативтік платформасында ұйымдастырған «Инновациялық менеджмент және кәсіпкерлік: өндірісті әртараптандыру және Қазақстанның бәсекелестігін арттыру» тақырыбындағы  халықаралық онлайн-конференциясына қатысты.
Конференцияның негізгі бағыттары:
  • ҚР-ның индустриалды-инновациялықдамуы
  • Экономиканың технологиялық модернизациясы;
  • Бизнес-ортаның қалыптасуы және жаппай кәсіпкерліктің дамуы;
  • Адам капиталының сапасын арттырудағы білім жүйесінің рөлі.
Конференцияға Экономика кафедрасының аға оқытушысы, экономика ғылымдарының кандидаты Б.С. Кужиев э.ғ.м., аға оқытушы А.А.Карамулдинамен бірігіп дайындаған «Экономикалық жүйелерді дамытудағы инновациялық кәсіпкерліктің рөлі» атты мақаласын пленарлық мәжілісінде оқыды.
Б.С.Кужиевтің баяндамасын аудитория белсенді қабылдап, талқыға салып, жан жақтан сұрақ қойылып, жауап алынып, өте қызықты өтті. Конференцияның жабылу сәтінде ұйымдастырушылар аталған тақырыпты әлі де жалғастырып, келесі жолы да осындай G-Global ақпараттық-коммуникативтік платформасында онлайн-конференция ұйымдастыруды жоспарлады.

Облыстық олимпиададан бас жүлде

22 Окт 2018 5

5В050119 Шет тілі; екі шет тілі мамандығының 3 курс студенті   Мадлен – Нильда Ерсайнова  қазақ, орыс, ағылшын тілін жетік меңгерген жастардың арасындағы “Тілдарын” облыстық олимпиадасында бас жүлдені жеңіп алып, республикалық олимпиадаға жолдама алды.

Қайсарлық лирикасы

19 Окт 2018 31

Осындай атаумен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті конференц-залында белгілі ақын, "Алаш" әдеби сыйлығының лауреаты Қойшығұл Жылқышиевтің 70 жылдық мерейтойына арналған жиын өтті.

"Табиғатты пайдалану экономикасы" пәнінен қонақ дәрісі өтті

18 Окт 2018 30

2018 жылдың 16 қазанында 5В050600  «Экономика»  мамандығының   4 курс студенттеріне Экономика кафедрасының ұйымдастыруымен «Табиғатты пайдалану экономикасы» пәнінен "Оңтүстік-Батыс мал шаруашылығы және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" ЖШС Атырау филиалының  ғылыми қызметкері, орман шаруашылығы инженері  Тимур Мусинмен "Қазақстанның биологиялық ресурстары, оларды қорғау және тиімді пайдалану мәселелері"  тақырыбында қонақ дәрісі өтті.

Елбасы Жолдауын студенттермен бірге талқылады

18 Окт 2018 41

2018 жылдың 18 қазан айында Инновациялық білім беру факультетінің 3 курс студенттеріне «Педагогика» кафедра-лабораториясының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты Сарсенова Нұрзила Сарсенқызы Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың 2018 жылдың 5 қазан айында «ҚАЗАҚСТАНДЫҚТАРДЫҢ ӘЛ-АУҚАТЫНЫҢ ӨСУІ: ТАБЫС ПЕН ТҰРМЫС САПАСЫН АРТТЫРУ» атты жолдауын талқылады.

Италияндық опера әншісінің шеберлік сағаттары

18 Окт 2018 46

Халықаралық «Шақырылған профессор» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Музыка және өнер» мамандығының студенттері опера өнерінің Отаны Италиядан шақырылған профессордан дәріс алуда.