«Инновациялық менеджмент және кәсіпкерлік: өндірісті әртараптандыру және Қазақстанның бәсекелестігін арттыру» онлайн-конференциясы

2017 жылдың 22 ақпанда Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті экономика және құқық факультеті Экономика кафедрасының профессор-оқытушылары Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің «Менеджмент» кафедрасының G-Global ақпараттық-коммуникативтік платформасында ұйымдастырған «Инновациялық менеджмент және кәсіпкерлік: өндірісті әртараптандыру және Қазақстанның бәсекелестігін арттыру» тақырыбындағы  халықаралық онлайн-конференциясына қатысты.
Конференцияның негізгі бағыттары:
  • ҚР-ның индустриалды-инновациялықдамуы
  • Экономиканың технологиялық модернизациясы;
  • Бизнес-ортаның қалыптасуы және жаппай кәсіпкерліктің дамуы;
  • Адам капиталының сапасын арттырудағы білім жүйесінің рөлі.
Конференцияға Экономика кафедрасының аға оқытушысы, экономика ғылымдарының кандидаты Б.С. Кужиев э.ғ.м., аға оқытушы А.А.Карамулдинамен бірігіп дайындаған «Экономикалық жүйелерді дамытудағы инновациялық кәсіпкерліктің рөлі» атты мақаласын пленарлық мәжілісінде оқыды.
Б.С.Кужиевтің баяндамасын аудитория белсенді қабылдап, талқыға салып, жан жақтан сұрақ қойылып, жауап алынып, өте қызықты өтті. Конференцияның жабылу сәтінде ұйымдастырушылар аталған тақырыпты әлі де жалғастырып, келесі жолы да осындай G-Global ақпараттық-коммуникативтік платформасында онлайн-конференция ұйымдастыруды жоспарлады.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.