«Инновациялық менеджмент және кәсіпкерлік: өндірісті әртараптандыру және Қазақстанның бәсекелестігін арттыру» онлайн-конференциясы

2017 жылдың 22 ақпанда Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті экономика және құқық факультеті Экономика кафедрасының профессор-оқытушылары Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің «Менеджмент» кафедрасының G-Global ақпараттық-коммуникативтік платформасында ұйымдастырған «Инновациялық менеджмент және кәсіпкерлік: өндірісті әртараптандыру және Қазақстанның бәсекелестігін арттыру» тақырыбындағы  халықаралық онлайн-конференциясына қатысты.
Конференцияның негізгі бағыттары:
  • ҚР-ның индустриалды-инновациялықдамуы
  • Экономиканың технологиялық модернизациясы;
  • Бизнес-ортаның қалыптасуы және жаппай кәсіпкерліктің дамуы;
  • Адам капиталының сапасын арттырудағы білім жүйесінің рөлі.
Конференцияға Экономика кафедрасының аға оқытушысы, экономика ғылымдарының кандидаты Б.С. Кужиев э.ғ.м., аға оқытушы А.А.Карамулдинамен бірігіп дайындаған «Экономикалық жүйелерді дамытудағы инновациялық кәсіпкерліктің рөлі» атты мақаласын пленарлық мәжілісінде оқыды.
Б.С.Кужиевтің баяндамасын аудитория белсенді қабылдап, талқыға салып, жан жақтан сұрақ қойылып, жауап алынып, өте қызықты өтті. Конференцияның жабылу сәтінде ұйымдастырушылар аталған тақырыпты әлі де жалғастырып, келесі жолы да осындай G-Global ақпараттық-коммуникативтік платформасында онлайн-конференция ұйымдастыруды жоспарлады.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 27

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 43

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 38

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 58

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 30

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.