«Инновациялық менеджмент және кәсіпкерлік: өндірісті әртараптандыру және Қазақстанның бәсекелестігін арттыру» онлайн-конференциясы

2017 жылдың 22 ақпанда Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті экономика және құқық факультеті Экономика кафедрасының профессор-оқытушылары Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің «Менеджмент» кафедрасының G-Global ақпараттық-коммуникативтік платформасында ұйымдастырған «Инновациялық менеджмент және кәсіпкерлік: өндірісті әртараптандыру және Қазақстанның бәсекелестігін арттыру» тақырыбындағы  халықаралық онлайн-конференциясына қатысты.
Конференцияның негізгі бағыттары:
  • ҚР-ның индустриалды-инновациялықдамуы
  • Экономиканың технологиялық модернизациясы;
  • Бизнес-ортаның қалыптасуы және жаппай кәсіпкерліктің дамуы;
  • Адам капиталының сапасын арттырудағы білім жүйесінің рөлі.
Конференцияға Экономика кафедрасының аға оқытушысы, экономика ғылымдарының кандидаты Б.С. Кужиев э.ғ.м., аға оқытушы А.А.Карамулдинамен бірігіп дайындаған «Экономикалық жүйелерді дамытудағы инновациялық кәсіпкерліктің рөлі» атты мақаласын пленарлық мәжілісінде оқыды.
Б.С.Кужиевтің баяндамасын аудитория белсенді қабылдап, талқыға салып, жан жақтан сұрақ қойылып, жауап алынып, өте қызықты өтті. Конференцияның жабылу сәтінде ұйымдастырушылар аталған тақырыпты әлі де жалғастырып, келесі жолы да осындай G-Global ақпараттық-коммуникативтік платформасында онлайн-конференция ұйымдастыруды жоспарлады.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 48

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 36

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 290

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 104

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 208

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.