Әдістемелік декада 4 күн

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада аясында 12 –ші қаңтар күні Экономика және құқық факультетінде «Пәннің оқу-әдістемелік кешенін сапалы құрастырудың әдістемелік нұсқауы» тақырыбындағы оқу-әдістемелік семинары болып өтті.

Семинар жұмысында оқу-әдістемелік кешенді жасақтау, оны жетілдіру жолдары туралы факультет деканы мен кафедра меңгерушілері баяндамалар жасады.
Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының меңгерушісі Ж.Б.Шаяхметова басшылығымен криминалистика пәнінен зертханалық жұмыстар көрсетілді. Зертханалық сабақ таныстырылымына Сот сараптама орталығынан сот сарапшы маман А.Ш Ерекешова мен криминалист маман Н.Н.Михайловский шақырылды.  Сот сарапшы маманы сот сараптама зерттеулерінің өткізілуі туралы айтып таныстырса, криминалист оқиға болған жерді қарап, тексеру, фотоға  түсіру ережелерін көрсетті.  Криминалистика пәндерінен сабақ беретін оқытушылар қол іздерін алатын техникалық құрылғылармен, жалған ақшаларды тексеретін арнайы аппаратурамен жұмыс жасады.

Ұстаздың мерейлі сәті

19 Ноя 2018 1

Өткен аптада университеттің Музыка және өнер кафедрасының доценті Тамара Мұқанқызы Сүйінғаринаның 60 жас мерейтойына және ғылыми-педагогикалық қызметінің 30 жылдығына арналған салтанатты кеш өтті.

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 74

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 118

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

9 Ноя 2018 67

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 153

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.