Әдістемелік декада 4 күн

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада аясында 12 –ші қаңтар күні Экономика және құқық факультетінде «Пәннің оқу-әдістемелік кешенін сапалы құрастырудың әдістемелік нұсқауы» тақырыбындағы оқу-әдістемелік семинары болып өтті.

Семинар жұмысында оқу-әдістемелік кешенді жасақтау, оны жетілдіру жолдары туралы факультет деканы мен кафедра меңгерушілері баяндамалар жасады.
Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының меңгерушісі Ж.Б.Шаяхметова басшылығымен криминалистика пәнінен зертханалық жұмыстар көрсетілді. Зертханалық сабақ таныстырылымына Сот сараптама орталығынан сот сарапшы маман А.Ш Ерекешова мен криминалист маман Н.Н.Михайловский шақырылды.  Сот сарапшы маманы сот сараптама зерттеулерінің өткізілуі туралы айтып таныстырса, криминалист оқиға болған жерді қарап, тексеру, фотоға  түсіру ережелерін көрсетті.  Криминалистика пәндерінен сабақ беретін оқытушылар қол іздерін алатын техникалық құрылғылармен, жалған ақшаларды тексеретін арнайы аппаратурамен жұмыс жасады.

21 Сен 2018 15

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 29

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 49

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 63

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 171

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.