Әдістемелік декада 4 күн

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада аясында 12 –ші қаңтар күні Экономика және құқық факультетінде «Пәннің оқу-әдістемелік кешенін сапалы құрастырудың әдістемелік нұсқауы» тақырыбындағы оқу-әдістемелік семинары болып өтті.

Семинар жұмысында оқу-әдістемелік кешенді жасақтау, оны жетілдіру жолдары туралы факультет деканы мен кафедра меңгерушілері баяндамалар жасады.
Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының меңгерушісі Ж.Б.Шаяхметова басшылығымен криминалистика пәнінен зертханалық жұмыстар көрсетілді. Зертханалық сабақ таныстырылымына Сот сараптама орталығынан сот сарапшы маман А.Ш Ерекешова мен криминалист маман Н.Н.Михайловский шақырылды.  Сот сарапшы маманы сот сараптама зерттеулерінің өткізілуі туралы айтып таныстырса, криминалист оқиға болған жерді қарап, тексеру, фотоға  түсіру ережелерін көрсетті.  Криминалистика пәндерінен сабақ беретін оқытушылар қол іздерін алатын техникалық құрылғылармен, жалған ақшаларды тексеретін арнайы аппаратурамен жұмыс жасады.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.