Әдістемелік декада 4 күн

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әдістемелік декада аясында 12 –ші қаңтар күні Экономика және құқық факультетінде «Пәннің оқу-әдістемелік кешенін сапалы құрастырудың әдістемелік нұсқауы» тақырыбындағы оқу-әдістемелік семинары болып өтті.

Семинар жұмысында оқу-әдістемелік кешенді жасақтау, оны жетілдіру жолдары туралы факультет деканы мен кафедра меңгерушілері баяндамалар жасады.
Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының меңгерушісі Ж.Б.Шаяхметова басшылығымен криминалистика пәнінен зертханалық жұмыстар көрсетілді. Зертханалық сабақ таныстырылымына Сот сараптама орталығынан сот сарапшы маман А.Ш Ерекешова мен криминалист маман Н.Н.Михайловский шақырылды.  Сот сарапшы маманы сот сараптама зерттеулерінің өткізілуі туралы айтып таныстырса, криминалист оқиға болған жерді қарап, тексеру, фотоға  түсіру ережелерін көрсетті.  Криминалистика пәндерінен сабақ беретін оқытушылар қол іздерін алатын техникалық құрылғылармен, жалған ақшаларды тексеретін арнайы аппаратурамен жұмыс жасады.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 56

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 52

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 24

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 324

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.

Еуропаның жеңіс тұғырында

25 Июн 2018 83

2018 жылдың 18-22 маусым аралығында Румынияның Бухарест қаласында ересектер арасында жекпе-жектен  II ашық Еуропа чемпионаты өтті.