Республикалық олимпиаданың екінші күні

2017 жылдың 7 сәуірінде «5В011100-Информатика» мамандығынан мемлекеттік және мемлекеттік емес жоғары оқу орындары арасындағы студенттердің IX республикалық олимпиадасының 2-ші кезеңі жалғасты.

Қатысушылар бұл күні жеке тапсырмалар орындады. Әділқазылар алқасы барлық қатысушылардың жұмыс сәтін, олардың тапсырмаларды орындауын тікелей видеобақылау арқылы қадағалап отырды. Ұйымдастырушылар олимпиада талаптарының орындалуы мен ережеге сай болуына қамтамасыз етті.

Сондай-ақ, олимпиадаға қатысушылар «Хан ордалы Сарайшық» мемориалдық кешеніне саяхат жасады.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 12

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 26

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 32

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 54

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 41

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.