Атырау университетінде республикалық информатиктер олимпиадасы басталды

6 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Білім және ғылым министрлігінің 2017 жылғы пәндік олимпиадаларды базалық жоғары оқу орындарында өткізу кестесіне сәйкес «5В011100 - Информатика» мамандығынан мемлекеттік және мемлекеттік емес жоғары оқу орындары арасындағы студенттердің IX республикалық олимпиадасы басталды. Олимпиадаға еліміздің түрлі аймақтарынан барлығы 14 команда қатысуда.

Олимпиаданың ашылу рәсімінде университет ректоры А.Талтенов қатысушыларды білім сайысының басталуымен құттықтап, командаларға сәттілік тіледі.

Түске дейін олимпиаданың сынама кезеңінен өткен білімпаздар олимпиада есептерін шығару және нәтижесін тексеру программаларымен танысып, тестілік есептер шығарды.

Түстен кейін бірінші кезеңі басталды. Ертен, 7 сәуірде, сайыстың 2-шіә айналымы өтетін болады. Сонымен қатар сайысты өткізу бағдарламасына сай, «Хан ордалы Сарайшық» мемориалдық кешеніне саяхат ұйымдастырылды.

Барлық сайыскерлерге өз білімдерін дәлелдеп, жеңіс тұғырынан көрінуге тілек білдіреміз.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 8

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 99

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 103

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.