Атырау университетінде республикалық информатиктер олимпиадасы басталды

6 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Білім және ғылым министрлігінің 2017 жылғы пәндік олимпиадаларды базалық жоғары оқу орындарында өткізу кестесіне сәйкес «5В011100 - Информатика» мамандығынан мемлекеттік және мемлекеттік емес жоғары оқу орындары арасындағы студенттердің IX республикалық олимпиадасы басталды. Олимпиадаға еліміздің түрлі аймақтарынан барлығы 14 команда қатысуда.

Олимпиаданың ашылу рәсімінде университет ректоры А.Талтенов қатысушыларды білім сайысының басталуымен құттықтап, командаларға сәттілік тіледі.

Түске дейін олимпиаданың сынама кезеңінен өткен білімпаздар олимпиада есептерін шығару және нәтижесін тексеру программаларымен танысып, тестілік есептер шығарды.

Түстен кейін бірінші кезеңі басталды. Ертен, 7 сәуірде, сайыстың 2-шіә айналымы өтетін болады. Сонымен қатар сайысты өткізу бағдарламасына сай, «Хан ордалы Сарайшық» мемориалдық кешеніне саяхат ұйымдастырылды.

Барлық сайыскерлерге өз білімдерін дәлелдеп, жеңіс тұғырынан көрінуге тілек білдіреміз.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 8

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 26

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 22

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.