Құттықтаймыз!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Филология мамандығының 3-курс студенттері Асланбек Қуанышев пен Кәмшат Дюсекованы, 2-курс студенті Шаттық Ермекқалиеваны 29-31 наурыз аралығында Алматы қаласында әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде өткен Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің IX Республикалық пәндік олимпиадасының ІІ кезеңінде қазақ тілі мен әдебиет пәні бойынша жоғары білім көрсеткіштерімен Білім және ғылым министрлігінің ІІІ дәрежелі дипломымен, Қазақ Ұлттық университетінің ІІ дәрежелі дипломымен марапатталуымен құттықтаймыз! Команда жетекшісі – филология ғылымдарының кандидаты Жайлы Елепқызы Балтоғаева.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 47

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 278

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 104

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 207

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.