Құттықтаймыз!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Филология мамандығының 3-курс студенттері Асланбек Қуанышев пен Кәмшат Дюсекованы, 2-курс студенті Шаттық Ермекқалиеваны 29-31 наурыз аралығында Алматы қаласында әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде өткен Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің IX Республикалық пәндік олимпиадасының ІІ кезеңінде қазақ тілі мен әдебиет пәні бойынша жоғары білім көрсеткіштерімен Білім және ғылым министрлігінің ІІІ дәрежелі дипломымен, Қазақ Ұлттық университетінің ІІ дәрежелі дипломымен марапатталуымен құттықтаймыз! Команда жетекшісі – филология ғылымдарының кандидаты Жайлы Елепқызы Балтоғаева.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 4

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 3

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 104

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 34

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.