Білім беру бағдарламасының рейтингі жарияланды

"Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы 2019 жылдың қорытындысы бойынша білім беру бағдарламасының рейтингін жариялады.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті "История" мамандығы бойынша  үздіктер қатарынан көрініп, төртінші орыннан бойтүзеді.

Айта кетейік, рейтинг жоғары оқу орындарының артықшылықтарын анықтау, беделін көтеру және білім беру сапасының ұлттық және халықаралық нырықта деңгейін көтеруге бағытталған.

Басты талап - жұмыспен қамтылған түлектердің пайызы және олардың орташа айлық еңбекақысы.

33 ЖОО қатысқан рейтингтің критерийлері бойынша бағалау жүйесі төмендегідей:

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 7

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 38

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 36

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 48

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.