Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Олардың амандығы мен сақтық шараларын қолдануы  - біздің басты міндетіміз . Оған дәлел -   1 жатақханадағы 25 студент пен 2 жатақханадағы 39 студенттің короновирустың алдын-алу шаралары мен оқу процесін үзбей қадағалап, жақсы нәтиже көрсетіп келе жатқандығы. Қашықтықтықтан білім алуға жасалған жатақханадағы барлық жағдай компьютерлік сынып пен wi -fi жүйесінің орнатылуы - ізденімпаз студент үшін таптырмас құрал. Олардың мәлімдеуінше, білім алуға ешқандай кедергі жоқ екенін, пайдалы ақпараттармен уақытылы қол жеткізіп отырғандығы баса назарға алынды. Сондай ақ, бос уақытын тиімді өткізуде тек біліммен ғана шектелмей, рухани дамудың шараларын да қатар алып жүреді. Атап айтқанда, шахмат ойнау, домбыра тарту, пікірталас алаңын ұйымдастыру сынды ой-танымды кеңейтуге арналған процесстерді жүйелі түрле жоспарлауы - дүниетанымдық көзқарастарын дамытуға бағытталады. Осындай білім мен өнерді, мәдениет пен әдебиетті ұштастырған студенттер - университетіміздің жарқын айнасы!

!