Құрметті Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы, студенттері мен магистранттары, ата-аналар!

Әлемдегі COVID-19 коронавирусы қауіпіне байланысты еліміздегі ахуал және алдын-алу шаралары жайында БАҚ арқылы бәріңізде естіп, біліп отырсыздар. Мемлекет басшысы Қ.К. Тоқаевтың Жарлығымен Қазақстанда Төтенше жағдай енгізілді. Инфекцияның таралауына жол бермеу үшін тиісті шаралар қолға алынды.

Бүгіннен бастап барлық білім алушылар ҚР Білім және ғылым министрлігінің тапсырмасына сәйкес қашықтықтан оқыту форматына ауысты.

Досмұхамедов университеті Төтенше жағдайға байланысты тәртіпті қатаң басшылыққа алады. Барлық студенттер мен магистранттар үшін университетте интернет ресурстарының көмегімен«Оnline» режимдегі оқытуғатиісті жағдай жасалған.

16 наурыздан бастап сабақ кестесіне сәйкес профессор-оқытушылар құрамы «Оnline» режимдегі қашықтықтан оқытуды бастады. «Platonus»ақпараттық жүйесі арқылы оқытушылар, студенттер, магистранттар тиісті оқу жұмысының көлемін, керекті әдебиеттерді, тапсырмаларды ала алады.14-15 наурызда университеттің IT мамандарыдекандар және эдвйзерлермен бірге Zoom,   YouTube және басқа да ресурстар арқылы қашықтықтан оқыту технологиясы бойынша оқытушылар мен студенттерге нұсқаулықтар берді. Оқу процесіне күн сайын ерекше мән беріліп, қашықтықтан оқыту бойынша білім берудің сапалы болуы өзімнің жеке бақылауымда болады.

Құрметті достар! Әлемдегі және еліміздегі жағдайға байланысты уақытша қиындықтарға түсіністікпен қарауға шақырамын. «Бірлік бар жерде – тірлік бар» деген қазақ халқының нақыл сөзіндей, қиын кезде ел бірлігін сақтап, жарияланған тәртіпке мейлінше жауапкершілікпен қарау азаматтық парызымыз. Инфекцияның таралмауына әрбір азамат жауапты, қиындыққа бірге қарсы тұрайық, инфекцияны бірге жеңуге ат салысайық!

Университетте 13 наурыздағы бұйрығыммен жедел үйлестіру Штабы құрылды. Оның құрамына университет ректоры, проректорлары, декандары, студенттер үйі мен оқу ғимараттарының коменданттары енгізілді. Кез-келген сұрақтарыңыз бойынша осы тұлғаларға немесе 8(7122) 27-63-30 телефонына хабарласып, университеттің телеграмм-чатына жаза аласыздар.

Құрметпен, ректор Саламат Идрисов