«ATYRAU UNIVERSITY SULTANY - 2020» байқауы өтті

12 наурыз күні Құрманғазы атындағы мәдениет сарайында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті   жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен  «ATYRAU UNIVERSITY SULTANY - 2020» байқауы өтті.

Байқаудың басты мақсаты – салтымыз бен дінімізді өскелең ұрпаққа насихаттап, үлгі ету.

Жігіт сұлтаны байқауы төрт кезеңнен өтті. Айта кететін болсақ, бірінші бөлім – таныстыру, екінші бөлім – өз өнерін көрсету ,үшінші бөлім – сән үлгісі, төртінші бөлімде қатысушылар сұрақ – жауап бойынша қойылған сұрақтарға жауап берді.

Өнер додасына барлығы жігіт сұлтанына лайықты деген 7 студент қатысып, жан – жақты өнерлерін көрсетті.

Ең үздік қатысушыны таңдау құқығы өз ісінің шеберлері болып табылатын қазылар алқасының мүшелеріне ұсынылды.

Байқау соңында, әділ қазылардың шешімі бойынша барлық қатысушылар марапатталды. Яғни, «INSTA - Жұлдыз» - Шоқаев Жалғас, «Көрермендер көзайымы» - Жайлыбай Байтілеу, Марат Есмұрат, 20000 теңгелік сертификатпен 3 орынды Қуанышұлы Досхан, жүлделі 2 орынды 30000 теңгелік сертификатпен Шоқаев Жалғас, жүлделі 1 орынды 50000 теңгелік сертификатпен Жұмабаев Ерқанат, Ерекше өнерімен көрерменді таңқалдырған Еслямов Бақытбек «ATYRAU UNIVERSITY SULTANY - 2020», атағына лайық деп танылып, 70000 теңгелік сертификатпен марапатталды.

Бұл байқауда барлық факультеттің жігіттері шығармашылық, тапқырлық, көшбасшылық қасиеттерін ортаға салды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 64

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 52

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 51

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 38

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 36

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.