«ATYRAU UNIVERSITY SULTANY - 2020» байқауы өтті

12 наурыз күні Құрманғазы атындағы мәдениет сарайында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті   жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен  «ATYRAU UNIVERSITY SULTANY - 2020» байқауы өтті.

Байқаудың басты мақсаты – салтымыз бен дінімізді өскелең ұрпаққа насихаттап, үлгі ету.

Жігіт сұлтаны байқауы төрт кезеңнен өтті. Айта кететін болсақ, бірінші бөлім – таныстыру, екінші бөлім – өз өнерін көрсету ,үшінші бөлім – сән үлгісі, төртінші бөлімде қатысушылар сұрақ – жауап бойынша қойылған сұрақтарға жауап берді.

Өнер додасына барлығы жігіт сұлтанына лайықты деген 7 студент қатысып, жан – жақты өнерлерін көрсетті.

Ең үздік қатысушыны таңдау құқығы өз ісінің шеберлері болып табылатын қазылар алқасының мүшелеріне ұсынылды.

Байқау соңында, әділ қазылардың шешімі бойынша барлық қатысушылар марапатталды. Яғни, «INSTA - Жұлдыз» - Шоқаев Жалғас, «Көрермендер көзайымы» - Жайлыбай Байтілеу, Марат Есмұрат, 20000 теңгелік сертификатпен 3 орынды Қуанышұлы Досхан, жүлделі 2 орынды 30000 теңгелік сертификатпен Шоқаев Жалғас, жүлделі 1 орынды 50000 теңгелік сертификатпен Жұмабаев Ерқанат, Ерекше өнерімен көрерменді таңқалдырған Еслямов Бақытбек «ATYRAU UNIVERSITY SULTANY - 2020», атағына лайық деп танылып, 70000 теңгелік сертификатпен марапатталды.

Бұл байқауда барлық факультеттің жігіттері шығармашылық, тапқырлық, көшбасшылық қасиеттерін ортаға салды.