Қоғамды басқарудағы технологиялар мен кәсіби этика пәнінен «Мемлекеттік және муниципалды қызметкерлердің кәсіптік этикасы» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

2020 жылдың 21 ақпан күні «Менеджмент» кафедрасында 6В04103 – Экономика және мемлекеттік басқару мамандығының 1 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.

Дәрісті жүргізген Атырау облысының Әдеп жөніндегі өкілі Ахметова Фарида Төлегенқызы. Дәріс барысында Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілерінің басқару бағытындағы мінез-құлық этикасындағы теориялық білімдерін қалыптастыру, қызмет этикасының негіздерін ашу, іскери қарым-қатынас және көпшілік алдында сөйлеу, келіссөздер, кездесулер жүргізу, іскерлік хат алмасу және электрондық байланыстарды жүргізу мүмкіндігін, мемлекеттік және жергілікті қызметтердің имиджін қалыптастыру мен ілгерілетудің базалық технологиялары туралы ашық әңгіме болды. Студенттер тарапынан болашақ мемлекеттік қызметшінің Әдеп кодексінің, мемлекеттік және жергілікті қызметтердің қызметін реттейтін, мемлекеттік қызметтің этикалық және моралдық қағидалары туралы сұрақтар қойып, толықтай жауаптарын алған болатын. Менеджмент кафедрасында оқу процесіне өндірістен тәжірибелі мамандарды шақырту арқылы практикаға бағытталған дәрістерді жүйелі түрде жүргізіліп келеді.