Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.

Семинарды Алматыдан келген спикерлер жүргізді. «1C-Bitrix Kazakhstan» компаниясының маркетинг бойынша менеджері И.Жұбаназарова жиналғандарды Интернет-сауданың даму тенденцияларымен таныстырып, өз интернет-дүкеніңізді құрутәжірибесімен бөлісті.

ILabWebIntegrator компаниясының бас директоры Владимир Денисов «Интернет-дүкендегі CRM: сауданы автоматтандыру» тақырыбында сөйлеген сөзінде трафикті көбейту және таңдалған сұраныстар үшін SERPs-тегі алғашқы орындарға жету үшін сайты қалай жылжыту керектігін үйретті.

«Қазпочта» АҚ электронды коммерциясының бас менеджері Тимур Кабидолданов интернет-дүкеннің логистикасы мен және сату платформаларының ерекшеліктерімен, конфигурациясымен таныстырды.

Семинар өте қызықты, мазмұнды болды. Спикерлер қатысқан студенттер мен кәсіпкерлердің барлық сұрақтарына жауап берді, логистика мен маркетингтің болашақ экономист-студенттері үшін үлкен көмек болатын мәселелерді талқылады.