ДОСТЫҚ ҮЙІНДЕГІ КЕЗДЕСУ

13 қантарда облыстық Достық үйінде облыс жұртшылығы, ғылыми-сараптамалық қауымдастығы, этномәдени бірлестіктерінің басшыларының Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжіліс депутаты Б.Қ. Хаменовамен кездесу өтті.

Халық қалауы жиналғандарға парламентарийлердің жаңа заң жобаларымен жұмыс істеу, өңір тұрғындарының қозғайтын әлеуметтік сала мен экология мәселелері туралы ақпараттар берді. Этномәдени бірлестіктерінің басшылары жергілікті экологиялық проблемаларға назар аударып, депутатқа мемлекеттік деңгейде шешу үшін тиісті құжаттар тапсырды. Атырау облысы әкімі аппараты Қазақстан халқы Ассамблеясы Хатшылығының меңгерушісі Г.М. Шакирова ҚХА құрылымдарының, этномәдени бірлестіктерінің, Ғылыми-сараптамалық тобы жұмысын қамтамасыз ететін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жұмыстары туралы және биылғы ҚХА 25 жылдығына орай жұмыс жоспарларымен таныстырды. Жанна Қыдыралина, Қазақстан халқы Ассамблеясы Институтының директоры

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 14

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 24

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 19

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 91

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 80

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.