"Үздік аудармашы" сайысы өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Аударма ісі және шетел тілдері кафедрасының оқытушы магистрі Әсем Набидоллақызының ұйымдастыруымен үштілдік білім беру заман талабы тақырыбы бойынша үш тілде "Үздік аудармашы" атты сайыс өтті.

"Өзге тілдің бәрін біл - өз тілінде құрметте" демекші үздік аудармашы сайысы бұл студенттердің аударма жасау арқылы жастардың тілдік дағдылары мен шығармашылық қабілеттерін дамыту, шешендік өнер, логика, сын тұрғысынан ойлау, жастардың көшбасшылық қасиеттерін аңықтау мақсатында ұйымдастырылған.

Сайыс аударма ісі мамандығының студенттері арасында өтті. Сайыс бағыттары қатысушылардың ой-өрісін кеңейтуіне ықпал ету, жинақтау, өзін-өзі жағымды бағалау,сенімін дамыту.

Қазылар алқасының мүшелері факультет деканы филология ғылымдарының кандидаты Султангубиева А.А., кафедра меңгерушісі Хайржанова А.Х. т.б. кафедра оқытушылары қатысып өз әділ бағаларын беріп дипломдар табыстады.

Студенттер белсенді атсалысып, өздерінің бақтарын сынап, топтық жұмыс жасап, үш тілде өз білімдерін көрсете білді.