«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Оқу-білім үздіксіз еңбектің арқасында ғана жақсы нәтижеге, жоғары жетістіктерге жеткізеді. Студент жастарымыздың жан-жақты, саналы, терең білімді, бәсекеге қабілетті болуы - қоғам сұранысы. Осы орайда білім берумен қатар көп қырлы тәрбие жұмыстарының да маңызы зор. Сол себепті ұйымдастырылып отырған шарамыздың негізгі мақсаты - студенттерді мереке тарихымен таныстыру. Ізденіштікке, ұтымды жауап айта білуге, тапқырлыққа баулу. Белсенділікке, жан-жақтылыққа, уақытын тиімді пайдалануға, жаман әдеттерден аулақ болуға тәрбиелеу. Сонымен қатар, студенттік кезде терең білім алып, бәсекеге қабілетті маман болып шығуға үндеу.

Шараға университетіміздің оқытушыларымен студенттері қатысты.

Мерекелік кештің алғы сөзі көптілді білім беру факультетінің деканы Султангубиева Айгул Айтмухановнаға берілді.

Студенттерімізге арналған кеш ортасында әдемі әндер орындалып, замануи билер биленді. Сонымен қатар, көтеріңкі көңіл-күй сыйлар ойындар ойнатылып, видеороликтер көрсетілді.

Кеш соңында, ұйымдастырушылар студенттерді мереклерімен құттықтап, жүрек жарды тілектерін білдірді.