Спартакиада басталды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасындағы факультетаралық спартакиада басталды.

Спартакиаданың мақсаты – студент жастар арасында салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау, бұқаралық спортты одан әрі дамыту, аталған жарыстың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін анықтау, университет құрама командасына ойыншыларды іріктеу.

Спартакиада дене тәрбиесі кафедрасының ұйымдастыруымен 11-29 қараша аралығында университеттің 1-оқу ғимаратының спорт залында және университеттің спорт мәдени кешенінде өтеді.

Жарыс спорттың 8 түрінен, атап айтсақ кіші аяқ добы (ұлдар), гандбол (қыздар), волейбол (ұлдар, қыздар), баскетбол (ұлдар, қыздар), үстел теннисі, шахмат, тоғызқұмалақ, арқан тарту, армрестлингтен өткізіледі.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 23

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 25

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 46

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.

Ел азаматы

12 Дек 2019 16

Ұлт тарихы қай уақытта да ел зиялыларының жіті назарында. Оның сан қатпарлы белестері мен күрделі кезеңдерін зерделеу, оларды өзара салыстыра ерекшеліктерін анықтау, нәтижелерін айқындау — тарихшылардың алдындағы күрделі міндет.

«Тәуелсіздік және рухани жаңғыру»

11 Дек 2019 27

Бүгін 16 желтоқсан Тәуелсіздік күніне орай  гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға-оқытушысы Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік және рухани жаңғыру» тақырыбында шара өтті.