Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Шараға университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының ұжымы мен ұстазымыздың шәкірттері қатысты.

Қатысушылардың қатарында, ақын, филология ғылымдарының докторы,профессор Қадыр Жүсіп және тарих ғылымдарының кандидаты, гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Кайыргалиева Гулфайруз Кайыргалиевна болды. Сонымен қатар, ұстазымыз қызмет еткен медиа орталық ұжымы қатысты.

Жиынға қатысушылар ұлағатты ұстазымызға деген ыстық лебіздері мен жүрек жарды тілектерін білдіріп, арнайы құттықтауларын жеткізді.

Салтанатты жиын барысында қазақтың қара домбырасымен күй шертіліп, әдемі әндер де айтылды.

Шара соңында мерейлі 70 жасқа жетіп отырған Айсұлу Тәжіғалиқызына Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университет ректорының атынан арнайы алғыс хат табысталып, қатысушыларымен бірге естелік суретке түсірілді.