Ақын Ақұштап Бақтыгереевамен кездесу кеші өтті

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Ақжайықтың ақ шағаласы атанған, Халықаралық «Алаш» әдеби сыйлығының, Құрмет орденінің иегері Ақұштап Бақтыгереевамен «Сіңліге сыр» атты рухани кездесу болып өтті.

Ақұштап Бақтыгерееваның есімі елімізге лирикалық жырлардың, өткір публистикалық мақалалардың авторы ретінде белгілі. Өзінің поэтикалық, публистикалық шығармашылығы арқылы ақын жеке ой-пікірін айтып үлгерген ақын.

Осындай лирикалық жырлардың авторымен болған рухани кездесуге университет профессор-оқытушылары мен студенттері және ақын өлеңдерін сүйіп оқитын тыңдармандары қатысты.

Кездесу барысында ашық әңгімемен қатар көрермендермен сыр сұхбат болды. Яғни, студенттер өздерін қызықтарған сұрақтарына жауап алды.

Рухани кездесу соңында көрермендер естелікке суретке түсіп, ыстық ықыластарын білдірді.