Сәтімжан Санбаев апталығы басталды

Қазақ әдебиетінен ойып тұрып орын алған жазушы, актер, аудармашы, жерлесіміз Сәтімжан Санбаевтың сексен жылдығына арналған апталық АтМУдан басталды.

Жазушының жары Светлана Мәуленқызы, жазушының ұлы мен немересі, филология ғылымдарының докторы, ақын Бауыржан Жақып, филология ғылымдарының докторы Светлана Ананьева бастаған қонақтар Сәтімжан шығармашылығына кеңінен тоқталды.
Шара тізгінін қолына алған Әлеуметтік мәселелер және Жастар саясаты жөніндегі проректор Ләйлә Ерболатқызы жазушы өмірімен таныстырып, алғашқы сөзді ақын Бауыржан Жақыпқа ұсынды. Ол: - Сәтімжан аға жайлы айта беруге болады. Алайда, оның әлем әдебиетіне қосқан үлесін тілге тиек етпеске болмайды. Мақат кентінде өмірге келген Санбаев өзіне тән сара жол салды, -деді.

Кездесу барысында жазушының жары Светлана Мәуленқызы Сәтімжан Санбаев туралы естеліктерімен бөлісті. Шара соңы естелік суреттерге түсумен тәмамдалды.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 5

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 72

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 41

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 75

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 27

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.