Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Елбасы, ҚР ТұңғышПрзеиденті Н. Ә. Назарбаев жастаржылынжариялады. Сөйтіп, баршақазақстандықжастарғабарлықжағдайжасалукеректігін бас а айтқан болатын.

Ал, Қасым-ЖомартТоқаев кешегі өз Жолдауында жастарымыздың білімді болу керектігін айтып, жастарды білім мен ғылым жолына тәрбиелеу керектігін нықтаған болатын. Міне, бүгінгі кездесу барысында Мағжан ақын сенген жастардың жігерлі, білімді екеніне көз жеткізіп отырмын. Қай уақытта да елгеқызмет етуге белсене қатысыңыздар дегім келеді» деді.

Жастарда кездесу барысында партия хатшысының жаңа қызметіне сәттілік тілеп тарқасты.

Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу өтті

26 Фев 2020 13

Бүгін Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен академиялық ұтқырлық бағдарламасымен Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу шарасы өтті.

Олимпиада жеңімпаздары анықталды

24 Фев 2020 27

21 ақпан күні «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығына орай дәстүрлі    Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің ұйымдастыруымен «ТАРИХ ТҰҢҒИЫҒЫНДА» атты тарихшылардың мектеп оқушылары арасында пәндік олимпиадасы өтті.

«Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» жинағы жарық көрді

24 Фев 2020 21

2020 жылдың 19 ақпан күні Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Рухани жаңғыру» кеңсесінде  «Мәңгілік ел» ғылыми-зенрттеу орталығының ғылыми қызметкері, қауымдастырылған профессор, ҚР Тарих және қоғамтану ғылымдары Академиясының академигі Аманкелді Шамғоновтың «Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті.

Қоғамды басқарудағы технологиялар мен кәсіби этика пәнінен «Мемлекеттік және муниципалды қызметкерлердің кәсіптік этикасы» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 6

2020 жылдың 21 ақпан күні «Менеджмент» кафедрасында 6В04103 – Экономика және мемлекеттік басқару мамандығының 1 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.

«Мемлекеттік қызмет мемлекеттік басқарудың құқықтық институты ретінде» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 5

2020 жылдың 21 ақпанында сағат 10.30-да «Менеджмент» кафедрасында 5В051000–Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.