Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Елбасы, ҚР ТұңғышПрзеиденті Н. Ә. Назарбаев жастаржылынжариялады. Сөйтіп, баршақазақстандықжастарғабарлықжағдайжасалукеректігін бас а айтқан болатын.

Ал, Қасым-ЖомартТоқаев кешегі өз Жолдауында жастарымыздың білімді болу керектігін айтып, жастарды білім мен ғылым жолына тәрбиелеу керектігін нықтаған болатын. Міне, бүгінгі кездесу барысында Мағжан ақын сенген жастардың жігерлі, білімді екеніне көз жеткізіп отырмын. Қай уақытта да елгеқызмет етуге белсене қатысыңыздар дегім келеді» деді.

Жастарда кездесу барысында партия хатшысының жаңа қызметіне сәттілік тілеп тарқасты.