Мәжіліс депутаты университетімізде

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

Университетке келген халық қалаулысы алдымен Қазақстан халқы Ассамблеясының институтында болып, институт директоры Қыдыралина Жанна Үкібайқызымен ассамблея жұмысын талқылады. Сонымен қатар, университетіміздің «English only space» оқу орнында, қабылдау комиссиясы орталығында, Халел ескерткішінің төңірегінен жақында ғана ашылған «Тұлғалар аллеясымен» танысып, жағада орналасқан «Жайық» спорттық кешенін аралап, университеттің тыныс-тіршілігімен танысты.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 41

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 124

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.